Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou

Hejbejte se a zpívejte s Hankou KynychovouDatum konání:
7.10.2023
Datum ukončení:
8.10.2023

Ve dnech 7. - 8. 10 se v Praze zúčastnily vybrané děti 17. ročníku projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Po celé dva dny aktivně nacvičovaly připravené sestavy aerobic mini a aerobic junior s Hankou, ale zapojily se do ostatních nabízených sportovních aktivit - cvičení s Qašou, Muzikál dance class s Petrou Parvoničovou, tanec s Markem Dědíkem a s bubeníkem Tokhim si zahrály na Boomwhackers /perkusní nástroje/. V neděli přišli podpořit děti známé osobnosti kulturního dění - Heidy Janků, Linda Finková, Natálka Grossová, houslistka Markéta Muzikářová a všichni jsme si užili jejich vystoupení.

Odpoledne předvedly děti naučené sestavy před porotou sestavenou z bývalých lektorů- Igora Šustra, Martina Ivaneckého, Lucky Šobrové a samozřejmě Hanky Kynychové, Katky Finglarové a Honzy Höniga. Naše děvčata obdržela vysoká hodnocení od poroty a zaslouží velkou pochvalu. Velký podíl na jejich úspěchu má Lukáš Mazač, který nejen nám ochotně pomáhal s nácvikem.

Bylo to opět velmi aktivní a milé setkání plné emocí a Hance Kynychové patří velké poděkování. To patří samozřejmě i Katce Finglarové a všem ostatním, kteří tuto akci podpořili svou přítomností.

Na závěr byl vyhlášen pro příští rok 18. ročník.